ODKAZ NA NOVÉ STRÁNKY TJ SOKOL OBŘÍSTVÍ

Novinky

Hodnocení zápasu

31.10.2015 21:00
Věděli jsme, že jestliže chceme dnes uspět, tak musíme podat nadstandartní výkon, a to se bohužel nestalo. Ze soupeřem jsme se již utkali v létě před mistrovskými zápasy a tam nám svou sílu ukázali. Dnes si myslím, že to nebyla Pšovka z léta. Všude jsem četl, jaký fotbal Pšovka předvádí, ale dnes mě hlavně v prvním poločasu její hra zklamala. Bohužel i my hráli pouze náš standart, a to na zkušené borce hrající za Pšovku nemohlo stačit. Zápas jsme začali dobře, ale v 10. minutě jsme špatně reagovali na odražený míč po rohu a soupeři darovali vedení. Pak přišlo 30 minut za které musím kluky pochválit. Brankař hostů Procházka měl určitě více práce než náš brankař. Bohužel ke konci poločasu jsme opět z odraženého míče po rohu nebyli důslední a soupeř trestal. Škoda těchto lehce obdržených...

A-MUŽSTVO

31.10.2015 19:45
Obříství - Pšovka B 1:4 (0:2) br:Hovorka

HODNOCENÍ ZÁPASU

24.10.2015 21:53
Dnes jsme čekali těžký zápas. Domácí chtěli napravit porážku z Dolan, a jak bylo slyšet i od fanoušku, tak koho by chtěli porazit, když ne Obříství. Jenže kluci začali velice dobře a konečně dobře kombinovali. Naše dobrá hra byla korunována vedoucí brankou. Ovšem opět jsme po vedoucí brance přestali hrát a domácí začali být aktivnější. Nebezpečný ovšem byli pouze ze standartních situací, a ty naše obrana vyřešila. Vrátit se opět do hry pomohl domácí útočník Růžička, který se nechal vyloučit. Hned za 3 minuty jsme domácí potrestali druhou brankou, kterou stejně jako první vstřelil náš nejlepší hráč Libor Tichota. Jeho střela z dálky skončila na břevně, ale on ještě stačil doběhnout a hlavou dorazit míč do branky. Domácí začali být ještě více nervóznější a podrážděnější, a to nám...

A-Mužstvo

24.10.2015 18:30
FK. Kralupy - Obříství 0:4 (0:2) br: Tichota Libor 2,Hovorka,Novák

ŽÁCI

24.10.2015 18:27
H.Beřkovice - Obřís.tví 0:9 (0:2) br:Zelenka Jarda 3,Vrtiška Tomáš 2,Beneš Martin,Sklenář Jakub,Kadlec Filip,vlastní
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

PŘÍPRAVKA

Fotb.balíček

09.11.2015 17:13

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2015

02.09.2015 21:10
4-RMS podzim 2015 - okr MK malá hřiště.xls (603648)

Babylon cup | 21.04.2017

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup, který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři a pravidelně se ho účastní kolem 130 týmů z celé ČR, Slovenska, Polska a Maďarska, více info na www.babyloncup.cz