Hodnocení trenéra

20.09.2015 21:22

Nejdříve se omlouvám za předvedený výkon našeho mužstva. Doufám, že takový krach se nebude více opakovat. Mým heslem je, že prohrát se může, ale se ctí. A to bohužel dnes neplatí. Hra, ve které je potřeba 11 hráčů, se nedá hrát ve 4. Bohužel jsem udělal pouze dva syny a pro obřístevský fotbal je to málo. Dnes s  nimi chtěli hrát a bojovat pouze tak 2 hráči, a když se najde jeden bez mozku a trocha zodpovědnosti, tak je výsledek takový.

Kdybychom dnes hráli jako minulý týden a dali do toho alespoň trochu toho srdce a zájmu, když nechceme používat mozek, tak jsme v Dolanech prohrát nemuseli. Na začátku zápasu jsme nestíhali zachycovat náběhy dolanských hráčů, ale postupně jsme dostali hru pod naši kontrolu. Problém byl ovšem s přesností nahrávky a pohybem. Někteří hráči se vůbec nechtěli zapojovat do hry. Když se k míči dostali, tak se ho zbavovali a řešili situace špatně. I přes to se nám jeden protiútok povedl a šli jsme do vedení. Nevím proč jsme nechali v závěru poločasu domácími zatlačit před naši branku a nakonec je nechat i vyrovnat. A když jsme hned v úvodu druhého poločasu udělali hrubou chybu v rozehře a soupeř nás potrestal druhou brankou. Sice se někteří naši probudili, ale domácí dobře bránili a podnikali nebezpečné útoky a dovedli je až ke vstřelení dalších branek. Když nad tím tak přemýšlím, tak jsme se porazili sami Kluci se musí nad svým výkonem a přístupem k zápasu zamyslet.