Hodnocení zápasu áčka

18.10.2015 08:02

Zápas začali lépe hosté, kteří byli pohyblivější a lépe kombinovali. Postupně se hra vyrovnala, ale za celý poločas si ani jedno mužstvo nevytvořilo nějakou vyloženou šanci. Nám se sice povedlo vstřelit branku po úniku Libora Tichota, ale pomezní rozhodčí viděl již míč před nahrávkou za čarou, a tak branka nemohla být uznána. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil a po úniku z pravé strany zakončil akci Standa Chvátal a vedli jsme. Hosté hru více otevřeli a začali nám dělat problémy s nakopávanými míči. My jsme se stejně jako v Počaplech lekli vedení a naše hra byla ustrašená. Soupeř nás zatlačil, ale opět si stejně jako v prvním nevytvořil žádnou šanci. My chodili do otevřené obrany, ale tyto situace neumíme řešit. O poločasu jsem klukům říkal, že gól dáme jedině, když uteče Libor (Tichota) a někomu nahraje před prázdnou branku. Přesně tato situace nastala těsně před koncem zápasu a gól do prázdné branky vstřelil stopér Herynk.

Dnešní zápas byl o tom, kdo dá první branku, a to se nakonec povedlo nám. Celý zápas byl více boj než fotbal, protože oba týmy body potřebují. Nakonec jsme měli více štěstí my a vybojovali důležité 3 body. Musím pochválit naši obranu, kterou tentokrát dirigoval Herynk. Byl to náš třetí zápas s nulou a čtvrtý zápas v řadě, kdy bodujeme. Hra není taková, jakou bych si představoval, ale když bodujeme, je to lepší než hrát hezky a nebodovat. Doufám, že vítězství kluky nabudí a k bodům přijde i zlepšená hra.