HODNOCENÍ ZÁPASU

24.10.2015 21:53

Dnes jsme čekali těžký zápas. Domácí chtěli napravit porážku z Dolan, a jak bylo slyšet i od fanoušku, tak koho by chtěli porazit, když ne Obříství. Jenže kluci začali velice dobře a konečně dobře kombinovali. Naše dobrá hra byla korunována vedoucí brankou. Ovšem opět jsme po vedoucí brance přestali hrát a domácí začali být aktivnější. Nebezpečný ovšem byli pouze ze standartních situací, a ty naše obrana vyřešila. Vrátit se opět do hry pomohl domácí útočník Růžička, který se nechal vyloučit. Hned za 3 minuty jsme domácí potrestali druhou brankou, kterou stejně jako první vstřelil náš nejlepší hráč Libor Tichota. Jeho střela z dálky skončila na břevně, ale on ještě stačil doběhnout a hlavou dorazit míč do branky. Domácí začali být ještě více nervóznější a podrážděnější, a to nám vyhovovalo. Od této chvíle jsme měli zápas pod kontrolou. Kluci drželi míč a snažili se ho domácím půjčovat minimálně. Se stejnou taktikou jsme šli i do druhého poločasu. Kluci drželi míč pod svojí kontrolou a pak se snažili překvapit domácí přihrávkou za obranu. Tak padla i třetí branka, kterou po krásném pasu Libora Tichoty vstřelil Hovorka. Nervozita některých domácích hráčů stoupala, a tak není divu, že byl nakonec vyloučen i jejich další hráč. V závěru mohl ještě domácí potrestat  Hovorka, ale míč mu z prázdné branky vykopl obránce. Nakonec ale čtvrtá branka padla.  Chladnokrevně ji dal náš náhradní brankař Radek Novák., který dostal možnost ukázat se jako útočník a nezklamal.

Kluci dnes podali asi nejlepší výkon podzimu, i když nám k tomu pomohla nedisciplinovanost domácích. Všichni kluci zaslouží za předvedený výkon velkou pochvalu. Uhráli jsme další čisté konto, prodloužili jsme naše bodování na pět zápasů  a získali důležité 3 body.