ODKAZ NA NOVÉ STRÁNKY TJ SOKOL OBŘÍSTVÍ

Novinky

Hodnocení zápasu áčka

18.10.2015 08:02
Zápas začali lépe hosté, kteří byli pohyblivější a lépe kombinovali. Postupně se hra vyrovnala, ale za celý poločas si ani jedno mužstvo nevytvořilo nějakou vyloženou šanci. Nám se sice povedlo vstřelit branku po úniku Libora Tichota, ale pomezní rozhodčí viděl již míč před nahrávkou za čarou, a tak branka nemohla být uznána. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil a po úniku z pravé strany zakončil akci Standa Chvátal a vedli jsme. Hosté hru více otevřeli a začali nám dělat problémy s nakopávanými míči. My jsme se stejně jako v Počaplech lekli vedení a naše hra byla ustrašená. Soupeř nás zatlačil, ale opět si stejně jako v prvním nevytvořil žádnou šanci. My chodili do otevřené obrany, ale tyto situace neumíme řešit. O poločasu jsem klukům říkal, že gól dáme jedině, když uteče Libor...

A-MUŽSTVO

17.10.2015 20:06
Obříství - Veltrusy 2:0 (0:0) br: Chvátal,Herynk.

ST.ŽÁCI

17.10.2015 20:02
Obříství - L.Kostelec 13:2 (8:0) br: Sklenář 6, Kadlec 2,Vrtiška 3,Beneš,Zelenka

Zájezd na ligu

15.10.2015 19:51
Odjezd autobusu na ligové utkání Dukla - Ml.Boleslav v pátek 18:45 sraz 18:30

ST.ŽÁCI

10.10.2015 19:36
Lužec - Obříství 0:6 (0.3) br: Vlček Lukáš 2, Zelenka Jarda 2, Kadlec Filip, Beneš Martin
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

PŘÍPRAVKA

Fotb.balíček

09.11.2015 17:13

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2015

02.09.2015 21:10
4-RMS podzim 2015 - okr MK malá hřiště.xls (603648)

Babylon cup | 21.04.2017

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup, který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři a pravidelně se ho účastní kolem 130 týmů z celé ČR, Slovenska, Polska a Maďarska, více info na www.babyloncup.cz