ODKAZ NA NOVÉ STRÁNKY TJ SOKOL OBŘÍSTVÍ

Novinky

Trénink žáků

25.01.2016 17:45
Trénink žáků 9.2.2016 od 17:00 ve školní tělocvičně. Keláci sraz 16:45 u hřiště.

Tréninky mužů

17.01.2016 17:07
Tréninky mužů v tomto týdnu: úterý 19.1. sraz do 18,30 v šatně tělocvičny a jdeme na hřiště, ve čtvrtek 21. 1. sraz 18,45 na tribuně v Neratovicích jdeme na UMT 19,00 - 20,00.

Brigáda

10.01.2016 20:39
V sobotu 23.1. 2015 od 9:00 se koná na hřišti brigáda (ořezávání větví podél hřiště).

Zimní příprava A-mužstvo

07.01.2016 21:48
Zimní příprava.docx (10656)

HODNOCENÍ

15.11.2015 13:13
Tišice nám jasně ukázali, proč jsou na 1. místě v tabulce. Ve 4. minutě to bylo již 0 : 2 a bylo rozhodnuto. Po takto nevydařeném začátku jsme se přeci jen trochu probudili a kluci se snažili hrát podle pokynů a svých možností. Bohužel zatím nemáme tým, který by mohl takovému družstvu konkurovat. Tišice byli pohyblivější, rychlejší a dobře kombinovali. Tím si vytvářeli po celý zápas šance a naší brance hrozilo stále nebezpečí. Kluky musím ale pochválit, a to hlavně za druhý poločas. Hru jsme celkem vyrovnali, vytvořili si i nějaké příležitosti a nedostali již žádnou branku. Velkou zásluhu na tom má hlavně náš brankař Radek Novák, který soupeři chytil ve druhém poločasu 3 penalty a stal se tak rozhodně hráčem zápasu. Tišice vyhráli u nás zcela zaslouženě a byli nejlepším týmem, se kterým...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

PŘÍPRAVKA

Fotb.balíček

09.11.2015 17:13

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2015

02.09.2015 21:10
4-RMS podzim 2015 - okr MK malá hřiště.xls (603648)

Babylon cup | 21.04.2017

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup, který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři a pravidelně se ho účastní kolem 130 týmů z celé ČR, Slovenska, Polska a Maďarska, více info na www.babyloncup.cz