A-MUŽSTVO

05.09.2015 22:54

Vojkovice - Obříství 3:1 (2:0) br: Hovorka

Dnes jsme předvedli ve Vojkovicích v 1. poločasu zatím nejhorší podzimní výkon. Začali jsme sice dobře a mohli dát i branku, ale to bylo pouze 10 minut. V 11. minutě jsme obdrželi první branku a domácí byli jasně lepší. Vytvářeli si šance a my často pouze zírali, jak kolem nás hráči Vojkovic rychle pobíhají. Někteří naši hráči snad ani v prvním poločasu nenastoupili. Nehrát proti tam vyspělému soupeři v 11 se nemůže. Můžeme být rádi, že domácí nás potrestali v prvním poločasu už jen jednou. Po domluvě v poločasu se na hřiště vrátilo úplně jiné mužstvo. Konečně nás bylo 11. Dokonce jsme domácí  chvílemi přehrávali, ale ti zkušeně naše akce zastavovali a hrozili nebezpečnými protiútoky. Při některých jsme měli velké štěstí. Nakonec se nám povedlo po dobré kombinaci snížit a stejně jako minule se kluci hrnuli do útoku ve snaze vyrovnat. Těsně před koncem nás ale potrestal domácí střelec Juklíček a bylo rozhodnuto. Domácí vyhráli zcela zaslouženě, ale díky své střelecké neschopnosti a naší brance na 2 : 1 bylo utkání dramatické až do úplného závěru.