A-mužstvo

27.09.2015 15:15

Libiš  B - Obříství 0 . 0

Domácí začali zápas velice aktivně a snažili se vstřelit rychlou branku, která by je uklidnila.  Jejich úniky po stranách byly nebezpečné. ale závěrečná nahrávka končila na našich kopačkách nebo v rukavicích našeho brankaře Krále. Po 15minutách se hra přeci je trochu vyrovnávala, ale ani my jsme nebyli nijak nebezpeční. Obrana domácích vedená zkušeným Václavem Trojanem nás nepustila téměř k ničemu. Dvakrát se povedlo uvolnit našemu Hovorkovi, ale jeho střely skončily vedle branky domácích. Druhý poločas byl jako přes kopírák toho prvního. Nám pomohlo vyloučení domácího kapitána Nováka, ale i v deseti byli nebezpečnější. Dobře kombinovali, ale ke koncovce jsme je nepouštěli. Největší nebezpečí tak pro nás byly standartní situace. Ještě v poslední minutě měli domácí výhodu trestného kopu z výhodné pozice 18m, ale Pazdera přestřelil i ochranou síť za brankou. V penaltách jsme byli úspěšnější. Všechny 3 penalty domácích chytil brankař Král, který byl naším nejlepším hráčem zápasu.

Stejně jako za doby, kdy jsem Libiš trénoval, tak i nyní je problémem Libiše vstřelit branku. Rozhodně byla po celý zápas lepší, ale bohužel bez branek se nevyhrává. My jsme dnes bojovností a nasazením získali 2 body. Kluci do zápasu dali vše. Poprvé bylo vidět, že nám v závěru docházely síly. Oproti minulému zápasu ale všichni zaslouží pochvalu za nasazení.

Nejlepším hráčem domácích byl Václav Trojan. U nás brankař Filip Král.