Hodnocení trenéra A-mužstvo

13.09.2015 20:11

Obříství - Vehlovice 2 : 0 (1 :0)

branky : Hovorka, Tichota Libor z PK

Král - Beran, Tichota Lukáš, Hašourek, Vrábel - Litera, Tichota Libor, Herynk, Sus (75. Veltruský) - Hovorka, Chvátal ( 85. Novák)

Věděli jsme, že v tomto zápase bychom měli plně bodovat a k tomu jsme přizpůsobili taktiku, kterou hráči po celý první poločas plnili a nátlakovou hrou nepustili hosty vůbec do hry. Převaha byla jednoznačná, ale šancí moc nebylo. Spíše vznikaly závary, které my ovšem řešit neumíme. Jsme málo důrazní v soupeřově vápně. Kopali jsme několik rohů a standartních situací a stále ni. Nakonec se ale prosadil náš střelec Hovorka a do kabin jsme šli s vedením. I přes upozornění jsme do druhého poločasu ne tolik koncentrovaní a soupeř, který se zlepšil, začal trochu zlobit. Paradoxem zápasu je, že nejvíce nebezpečný byl soupeř po vyloučení jejich hráče. Tam dokonce měli jasnou tutovku, ale Chorvat hlavičku neumístil dobře. My v té době chodili do přečíslení, ale vše řešili špatně. Až v závěru došlo po úniku ze strany k faulu v pokutovém území a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Libor Tichota a bylo rozhodnuto. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a hlavně srdíčko, kterým šli cíleně za prvním vítězstvím.