Hodnocení trenéra

08.11.2015 19:10

Naše hra není dobrá a ani dnes to nebylo ono. Sice kluci splnili úkol nedostat branku do 10. minuty, ale to bylo herně tak vše. I přes  nepřesnou a bojácnou hru jsme si vytvořili v úvodu 2 šance. Bohužel ani Hovorka ani Lukáš Tichota netrefili branku domácích. Ve 21. minutě tak přišel trest. Po chybách našeho brankaře a následně celé obrany, která nereagovala včas na odražený míč, jsme prohrávali. Domácí byli pohyblivější, důraznější a lépe kombinovali, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracovali. My měli řadu standartek, ale rovněž jsme nebyli pro domácího brankaře nebezpeční. Naopak opět ze standartky udeřili ve druhém poločasu domácí a opět naše obrana chybovala, když 5 hráčů nechalo hlavičkovat jednoho padajícího domácího hráče a ten předložil míč před prázdnou branku, kterou Frič lehce trefil. Od tohoto okamžiku jsme se trochu probudili, ale nebezpeční jsme pro obranu domácích nebyli. Teprve po trestném kopu Hovorky z dálky se nám podařilo snížit a zvýšit snahu. Výsledkem bylo pouze břevno domácí branky, a tak domácí zaslouženě vyhráli, protože potrestali obě naše chyby během zápasu.

I přes naší nepřesnou hru jsme měli během zápasu více šancí. Domácí hráli lépe a bylo vidět, že chtějí více vyhrát než my. A jelikož dali 2 branky a my pouze jednu, tak vyhráli. Je štěstí, že zbývá již pouze jeden zápas, protože náš kádr je velice úzký a hodně kluků dohrává s menšími, či většími zraněními. Náš cíl bylo získat za podzim 15 bodů, a to se nám podařilo.