Hodnocení zápasu trenérem

04.10.2015 07:25

Chtěli jsme soupeře v úvodu zaskočit útočnou a agresivní hrou. Bylo to ale pouze mé přání, které hráči vůbec nevyslyšeli a vypadalo to, jako když hráči byli ještě na posvícení na návsi. První gól jsme soupeři darovali po nedůrazném obsazení a hlavičkovém souboji. Hosté nám též pomohli, když zbytečně zahráli vysokou nohou v pokutovém území a my z penalty vyrovnali. Jenže naše gentlemanství nekončilo. Hned z další standartní situace naše obrana vůbec nereagovala na centr a 3 hráči hostů se mohli v klidu dohodnout, kdo dá branku. Zbytek prvního poločasu pak byl o ničem. Hosté byli pohyblivější a důraznější, ale žádné větší šance si nevytvořili. V kabině jsme si o poločas snažili nalít trochu energie, ale soupeř na nás vletěl a během 5 minut měl 3 tutové šance I nyní se ale potvrdilo pravidlo, nedáš, dostaneš. Z ojedinělého závaru reagoval nejrychleji náš nejlepší hráč Libor Tichota a nečekaným lobem umožnil vyrovnat do prázdné branky Šulcovi. Jenže opět se projevila naše posvícenská laskavost a hostům jsme darovali penaltu. Tu ale náš odborník na penalty Král zlikvidoval. Ten nás podržel i ve zbytku zápasu a hlavně v jeho závěru, kdy si hosté vytvořili několik tutovek, ale k našemu štěstí je nedotáhli do konce.

Naše hra byla pro mě velkým zklamáním a hlavně pro velkou diváckou kulisu. Chybělo nám během zápasu vše, co k fotbalu patří. Nikdo nechtěl hrát, nikdo nechtěl bojovat, nikomu se nechtělo běhat. V závěru jsme zcela odpadli a bod je pro nás zlatý. V penaltách nás sice Filip Král opět podržel, ale tentokrát nebyli naši střelci ve formě, stejně jako během celého zápasu.