Hodnocení zápasu

31.10.2015 21:00

Věděli jsme, že jestliže chceme dnes uspět, tak musíme podat nadstandartní výkon, a to se bohužel nestalo. Ze soupeřem jsme se již utkali v létě před mistrovskými zápasy a tam nám svou sílu ukázali. Dnes si myslím, že to nebyla Pšovka z léta. Všude jsem četl, jaký fotbal Pšovka předvádí, ale dnes mě hlavně v prvním poločasu její hra zklamala. Bohužel i my hráli pouze náš standart, a to na zkušené borce hrající za Pšovku nemohlo stačit. Zápas jsme začali dobře, ale v 10. minutě jsme špatně reagovali na odražený míč po rohu a soupeři darovali vedení. Pak přišlo 30 minut za které musím kluky pochválit. Brankař hostů Procházka měl určitě více práce než náš brankař. Bohužel ke konci poločasu jsme opět z odraženého míče po rohu nebyli důslední a soupeř trestal. Škoda těchto lehce obdržených branek, mohlo být utkání více dramatické. teprve v 57. minutě předvedla krásnou akci, kterou zakončila třetí brankou a od té doby již byla Pšovka pánem na hřišti a předváděla hru, kterou jsem od ní čekal. Nám se povedla akce až těsně před koncem zápasu a z ní jsme vstřelili alespoň branku útěchy.

Kluci dnes nehráli špatně, ale na současné mužstvo Pšovky to nestačilo. Hosté mají velice dobře vyvážené mužstvo a hlavně individuality, které vynikají nad ostatními hráči a umí svému mužstvu pomoci v důležitých okamžicích. Vítězství hostů je zasloužené a gratuluji jim.