HODNOCENÍ

15.11.2015 13:13

Tišice nám jasně ukázali, proč jsou na 1. místě v tabulce. Ve 4. minutě to bylo již 0 : 2 a bylo rozhodnuto. Po takto nevydařeném začátku jsme se přeci jen trochu probudili a kluci se snažili hrát podle pokynů a svých možností. Bohužel zatím nemáme tým, který by mohl takovému družstvu konkurovat. Tišice byli pohyblivější, rychlejší a dobře kombinovali. Tím si vytvářeli po celý zápas šance a naší brance hrozilo stále nebezpečí. Kluky musím ale pochválit, a to hlavně za druhý poločas. Hru jsme celkem vyrovnali, vytvořili si i nějaké příležitosti a nedostali již žádnou branku. Velkou zásluhu na tom má hlavně náš brankař Radek Novák, který soupeři chytil ve druhém poločasu 3 penalty a stal se tak rozhodně hráčem zápasu.

Tišice vyhráli u nás zcela zaslouženě a byli nejlepším týmem, se kterým jsme na podzim hráli. Klukům patří dík, že jsme důstojně zakončili podzim i přes mnoho zranění, se kterými kluci dohrávali.