Obříství - Čečelice2:8 (1:4) br: Sklenář 2,

D.Nelahozeves - Obříství 5:4 (3:2) br:Sklenář Jakub 3,Vlček Lukáš

06.09.2015 00:00
Mšeno - Obříství 3:4 (2:4) br:Vrtiška Tomáš 2, Choc Marek, Sklenář Jakub

A-MUŽSTVO

05.09.2015 22:54
Vojkovice - Obříství 3:1 (2:0) br: Hovorka Dnes jsme předvedli ve Vojkovicích v 1. poločasu zatím nejhorší podzimní výkon. Začali jsme sice dobře a mohli dát i branku, ale to bylo pouze 10 minut. V 11. minutě jsme obdrželi první branku a domácí byli jasně lepší. Vytvářeli si šance a my často pouze zírali, jak kolem nás hráči Vojkovic rychle pobíhají. Někteří naši hráči snad ani v prvním poločasu nenastoupili. Nehrát proti tam vyspělému soupeři v 11 se nemůže. Můžeme být rádi, že domácí nás potrestali v prvním poločasu už jen jednou. Po domluvě v poločasu se na hřiště vrátilo úplně jiné mužstvo. Konečně nás bylo 11. Dokonce jsme domácí  chvílemi přehrávali, ale ti zkušeně naše akce zastavovali a hrozili nebezpečnými protiútoky. Při některých jsme měli velké...

02.09.2015 21:10
4-RMS podzim 2015 - okr MK malá hřiště.xls (603648)

Babylon cup | 21.04.2017

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup, který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři a pravidelně se ho účastní kolem 130 týmů z celé ČR, Slovenska, Polska a Maďarska, více info na www.babyloncup.cz