10.10.2015 19:35
H.POČAPLY - OBŘÍSTVÍ 4:4 (2:3) 3:4 NP.  BR:Sus 2,Tichota Libor,Vrábel

ZÁJEZD NA LIGU

07.10.2015 18:09
V pátek 16.10 pořádáme zájezd na ligové utkání Dukla Praha - Mladá Boleslav začátek 20:15. Cena 50 kč. žáci a přípravka zdarma,v ceně vstupenka a doprava autobusem. Odjezd 18:45 z Obříství. Kdo má zájem at mi zavolá nebo napíše sms 723919101 popřípadně info. přes facebook nebo email. J.Blažej

ŽÁCI MISTRÁK

07.10.2015 18:07
Sraz na sobotní mistrovské utkání v Lužci je ve 12:00 v Obříství v Zálezlicích i v Klech.

Hodnocení zápasu trenérem

04.10.2015 07:25
Chtěli jsme soupeře v úvodu zaskočit útočnou a agresivní hrou. Bylo to ale pouze mé přání, které hráči vůbec nevyslyšeli a vypadalo to, jako když hráči byli ještě na posvícení na návsi. První gól jsme soupeři darovali po nedůrazném obsazení a hlavičkovém souboji. Hosté nám též pomohli, když zbytečně zahráli vysokou nohou v pokutovém území a my z penalty vyrovnali. Jenže naše gentlemanství nekončilo. Hned z další standartní situace naše obrana vůbec nereagovala na centr a 3 hráči hostů se mohli v klidu dohodnout, kdo dá branku. Zbytek prvního poločasu pak byl o ničem. Hosté byli pohyblivější a důraznější, ale žádné větší šance si nevytvořili. V kabině jsme si o poločas snažili nalít trochu energie, ale soupeř na nás vletěl a během 5 minut měl 3 tutové šance I nyní se ale potvrdilo...

02.09.2015 21:10
4-RMS podzim 2015 - okr MK malá hřiště.xls (603648)

Babylon cup | 21.04.2017

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup, který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři a pravidelně se ho účastní kolem 130 týmů z celé ČR, Slovenska, Polska a Maďarska, více info na www.babyloncup.cz