ODKAZ NA NOVÉ STRÁNKY TJ SOKOL OBŘÍSTVÍ

Novinky

Hodnocení trenéra

20.09.2015 21:22
Nejdříve se omlouvám za předvedený výkon našeho mužstva. Doufám, že takový krach se nebude více opakovat. Mým heslem je, že prohrát se může, ale se ctí. A to bohužel dnes neplatí. Hra, ve které je potřeba 11 hráčů, se nedá hrát ve 4. Bohužel jsem udělal pouze dva syny a pro obřístevský fotbal je to málo. Dnes s  nimi chtěli hrát a bojovat pouze tak 2 hráči, a když se najde jeden bez mozku a trocha zodpovědnosti, tak je výsledek takový. Kdybychom dnes hráli jako minulý týden a dali do toho alespoň trochu toho srdce a zájmu, když nechceme používat mozek, tak jsme v Dolanech prohrát nemuseli. Na začátku zápasu jsme nestíhali zachycovat náběhy dolanských hráčů, ale postupně jsme dostali hru pod naši kontrolu. Problém byl ovšem s přesností nahrávky a pohybem. Někteří hráči se...

Ačko

20.09.2015 20:17
Dolany - Obříství 4:1 (1:1) br:Sus

St.žáci

19.09.2015 19:38
Sazená - Obříství 3:0 (1:0) Děkuji devíti hráčům kteří přišli na zápas a doufám že ti ostatní kteří byli na pouti si to užili !!!!!!!!!!!!!!!. J.Blažej.

Hodnocení trenéra A-mužstvo

13.09.2015 20:11
Obříství - Vehlovice 2 : 0 (1 :0) branky : Hovorka, Tichota Libor z PK Král - Beran, Tichota Lukáš, Hašourek, Vrábel - Litera, Tichota Libor, Herynk, Sus (75. Veltruský) - Hovorka, Chvátal ( 85. Novák)   Věděli jsme, že v tomto zápase bychom měli plně bodovat a k tomu jsme přizpůsobili taktiku, kterou hráči po celý první poločas plnili a nátlakovou hrou nepustili hosty vůbec do hry. Převaha byla jednoznačná, ale šancí moc nebylo. Spíše vznikaly závary, které my ovšem řešit neumíme. Jsme málo důrazní v soupeřově vápně. Kopali jsme několik rohů a standartních situací a stále ni. Nakonec se ale prosadil náš střelec Hovorka a do kabin jsme šli s vedením. I přes upozornění jsme do druhého poločasu ne tolik koncentrovaní a soupeř, který se zlepšil, začal trochu zlobit. Paradoxem...

A-MUŽSTVO

12.09.2015 20:18
Obříství - Vehlovice 2:0 (1:0) br: Hovorka Jakub, Tichota Libor p.
<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

PŘÍPRAVKA

Fotb.balíček

09.11.2015 17:13

ROZLOSOVÁNÍ PODZIM 2015

02.09.2015 21:10
4-RMS podzim 2015 - okr MK malá hřiště.xls (603648)

Babylon cup | 21.04.2017

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup, který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři a pravidelně se ho účastní kolem 130 týmů z celé ČR, Slovenska, Polska a Maďarska, více info na www.babyloncup.cz